Fillimi

Këshilla të shëndetëshme

Pica e Shtëpisë me Perime – Receta e Shëndetshme me Shije...

Picat hyjnë tek familja e ushqimeve të shpejta që përveç lehtësisë në të përgatitur janë edhe shumë të shijshme. Ky gatim i shijshëm...

Shqip

“Si i kanë pritur prindërit lajmet e bujshme?”, Tea u përgjigjet...

Tea Trifoni ka bërë sot një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në “Instagram”, ku ka zbuluar disa detaje nga jeta e saj personale.

Shqip

Shpërthen vullkani La Soufriere në Karaibe, me hi e tym...

Një vullkan i ishullit Shën Vincent në Karaibe, ka shpërthyer sot duke bërë që mijëra banorë të largoheshin duke vrapuar për jetën...

Shqip

“Luli fle gjumë kudo, ka mësuar të flasë në gjumë!”/ Rama...

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një bashkëbisedim me qytetarët në Sarandë ditën e sotme.

Shqip

Milaim Zeka apel publik Kryeministrit Rama: Hap qendra...

Qeveria e Kosovës ka vendosur që të refuzojë vaksinat e ofruara nga Shqipëria, gjë që ka bllokuar vaksinimin e mjekëve dhe mësuesve...

Shqip

Avioni bën ulje emergjence teksa gruaja lind beben gjatë...

Një grua ka lindur beben e saj teksa fluturonte me avion, me ndihmën e një studenteje mjekësie që ndodhej për fat në bord.

Kjo faqe nuk përdor biskota (Cookies), për tia shitur informacionet tuaja të tretëve.